O společnosti

ZTS Dvůr Králové, s.r.o. je obchodní a servisní firma s dlouholetou tradicí, která nabízí široké spektrum stavebních a zemědělských strojů. Mimo prodeje naše firma zajišťuje na námi dodávaný sortiment strojů a zařízení záruční a pozáruční servis, veškeré opravy dodávek přídavných zařízení i náhradních dílů. V současné době má firma 15 zaměstnanců.

Firma je zaměřena na stavební stroje, zemědělskou a komunální techniku typu LOCUST, BOBEK, UNC, UN, UNO, UNK, NEUSON, AMMANN, TYM, FINE, TORO a další. Dále nabízí nákladní a automobilové návěsy a přívěsy.

U uvedených strojů nabízí nejen prodej, ale také servis, prodej přídavných zařízení a náhradních dílů, dále dílů na MULTICAR 25. Kromě toho nabízí i prodej spotřebního materiálu, především mazadel a kapalin VALAR, CASTROL, akumulátorů BARS a EUROSTAR.
Firma provozuje PNEUSERVIS na nákladní, stavební, zemědělský + osobní, prodej pneu a ráfků, opravy průrazů, huštění pneu – SECUR PNEUS.

Na uvedené stroje provádí záruční a pozáruční servis u zákazníka a v našich dílnách, také provádí opravy rozsahu SO a GO strojů a motorů ve svých dílnách.

Od roku 2018 Vám nabízíme nonstop odtahové služby, které můžete využívat na převoz automobilů, stavebních strojů, traktorů nebo třeba při problému na silnici.

V roce 2018 jsme se stali členem registru solventních firem.

Náš tým

Zdeněk Pištora
jednatel

Jan Boroš
servisní technik

Tereza Pištorová
ředitelka

Tomáš Andrle
vedoucí pneuservisu

Jana Pištorová
fakturace

Traktoriáda 2017

Naše společnost je každoročním partnerem této akce, kde předáváme vítězům hodnotné ceny. Dále pořádáme výstavy traktorů, stavebních strojů a autodoplňků.

Podpora Surikat

Naše společnost podporuje v ZOO Dvůr Králové chov Surikat.

Financování

gemoney-logo

Ve spolupráci s GE Money  vám pomůžeme zprostředkovat leasing. Více informací najdete zde.

csob

Ve spolupráci s ČSOB vám pomůžeme zprostředkovat leasing. Více informací najdete zde.

© Copyright - ZTS Dvůr Králové, s.r.o.