• Nakladač NAR 80

  80.000  bez DPH

  Nakladač NAR 80 slouží pro montáž na traktory a malotraktory o výkonu 30-40 HP. Je vybaven rychloupínacím zařízením pro rychlou výměnu nářadí např. lopata, paletizační vidle atd. Připojení a odpojení nakladače k traktoru je rychlé a jednoduché pomocí hydrauliky. Na traktoru zůstává montážní rám, který vyztuží celý traktor a k rámu se připojí výložník. Všechny hydraulické válce jsou dvojčinné. Nakladač se připojí na hydrauliku traktoru pomocí hydraul. rozvaděče s joystickem.

  Základní provedení nakladače NAR 80:

  -barva RAL 3020, rychloupínací systém, dvojčinné hydraulické válce, bez lopaty, montážní rám traktoru, připojení do hydrauliky traktoru, prohlášení CE

  Mechanické dorovnávání (PARALELOGRAM) doplatek 15.000,-Kč

 • Nakladač NAR 60

  74.000  bez DPH

  Nakladače NAR slouží pro montáž na traktory a malotraktory o výkonu 15-60 HP. Je vybaven rychloupínacím zařízením pro rychlou výměnu nářadí např. lopata, paletizační vidle atd. Připojení a odpojení nakladače k traktoru je rychlé a jednoduché pomocí hydrauliky. Na traktoru zůstává montážní rám, který vyztuží celý traktor a k rámu se připojí výložník. Všechny hydraulické válce jsou dvojčinné. Nakladač se připojí na hydrauliku traktoru pomocí hydraul. rozvaděče s joystikem.

  Základní provedení nakladačů NAR:

  -barva RAL 3020, rychloupínací systém, dvojčinné hydraulické válce, bez lopaty, montážní rám traktoru, hydraulický rozvaděč-joystick, prohlášení CE

  Mechanické dorovnávání (PARALELOGRAM) doplatek 15.000,-Kč

 • Nakladač NAR 40

  64.000  bez DPH

  Nakladač NAR 40 slouží pro montáž na traktory a malotraktory o výkonu 15-20 HP. Je vybaven rychloupínacím zařízením pro rychlou výměnu nářadí např. lopata, paletizační vidle atd. Připojení a odpojení nakladače k traktoru je rychlé a jednoduché pomocí hydrauliky. Na traktoru zůstává montážní rám, který vyztuží celý traktor a k rámu se připojí výložník. Všechny hydraulické válce jsou dvojčinné. Nakladač se připojí na hydrauliku traktoru pomocí hydraul. rozvaděče s joystikem.

  Základní provedení nakladače NAR 40:

  -barva RAL 3020, rychloupínací systém, dvojčinné hydraulické válce, bez lopaty, montážní rám traktoru, připojení do hydrauliky traktoru, prohlášení CE.

  Mechanické dorovnávání (PARALELOGRAM) doplatek 10.000,-Kč