O společnosti

ZTS Dvůr Králové, s.r.o. je obchodní a servisní firma s dlouholetou tradicí, která nabízí šíroké spektrum stavebních a zemědělských strojů. Mimo prodeje naše firma zajišťuje na námi dodávaný sortiment strojů a zařízení záruční a pozáruční servis, veškeré opravy dodávek přídavných zařízení i náhradních dílů. V současné době má firma 15 zaměstnanců.

Firma je zaměřena na stavební stroje, zemědělskou a komunální techniku typu LOCUST, BOBEK, UNC, UN, UNO, UNK, NEUSON, AMMANN,TYM,AGZAT,FINE,TORO a další. Dále nabízí nákladní a automobilové návěsy a přívěsy.

U uvedených strojů nabízí nejen prodej, ale také servis, prodej přídavných zařízení a náhradních dílů, dále dílů na MULTICAR 25. Kromě toho nabízí i prodej spotřebního materiálu, především mazadel a kapalin ARAL, CASTROL, akumulátorů SZNAJDER.
Firma provozuje PNEUSERVIS nákla stavební stdní + osobní, prodej pneu a ráfků, opravy průrazů, huštění pneu – SECUR PNEUS.

Na uvedené stroje provádí záruční a pozáruční servis u zákazníka a v našich dílnách, také provádí opravy rozsahu SO a GO strojů a motorů ve svých dílnách.

Náš tým

Zdeněk Pištora
jednatel

Jaroslav Riška
servisní technik

Tereza Pištorová
ředitelka

Tomáš Andrle
vedoucí pneuservisu

Jana Pištorová
fakturace

Traktoriáda 2017

Naše společnost je každoročním partnerem této akce, kde předáváme vítězům hodnotné ceny. Dále pořádáme výstavy traktorů, stavebních strojů a autodoplňků.

Podpora Surikat

Naše společnost podporuje v ZOO Dvůr Králové chov Surikat.

Financování

gemoney-logo

Ve spolupráci s GE Money  vám pomůžeme zprostředkovat leasing. Více informací najdete zde.

csob

Ve spolupráci s ČSOB vám pomůžeme zprostředkovat leasing. Více informací najdete zde.

© Copyright - ZTS Dvůr Králové, s.r.o.
RYCHLÝ ONLINE FORMULÁŘ

Napište si o výhodnou nabídku, rádi vám odpovíme na vaše otázky

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva

X
RYCHLÝ
KONTAKT