• Traktorový naviják Krpan 3,5E

  43.500  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro lehkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 8mm/70m s koncovkou.

 • TRAKTOROVÝ NAVIJÁK KRPAN 4,5E

  52.000  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro středně těžkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily. Při výrobě je kladen velký důraz na bezpečnost obsluhy, robustnost a spolehlivost s dlouhou životností. Výroba probíhá na nejmodernějších CNC obráběcích strojích, při použití vysoce kvalitních materiálů.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 9mm/70m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 4,5EH s vlastním hydr. okruhem

  95.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro středně těžkou práci v lese nebo na farmě. Ovládá se pomocí vlastního hydraulického okruhu. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Tento naviják lze objednat s odvíjením lana nebo s dálkovým ovládáním.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 9mm/70m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 4SI

  36.500  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro lehkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 9mm/50m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 5,5E

  59.900  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro středně těžkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 10mm/70m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 5,5EH s vlastním hydr. okruhem

  103.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro každodenní práci v lese nebo na farmě. Ovládá se pomocí vlastního hydraulického okruhu. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem. Tento naviják lze objednat s odvíjením lana nebo s dálkovým ovládáním. Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 10mm/70m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 5,5FEH

  125.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný kombinovaný tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou s možností připojení do čelní nebo zadní hydrauliky. Speciální redukční převodovka změní směr otáčení a sníží otáčky z 1000 na 540 ot./min. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily. K tomuto navijáku lze doobjednat dálkové ovládání. Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 10mm/70m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 5SI

  43.500  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro středně těžkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 10mm/50m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 6,5EH s vlastním hydr. okruhem

  131.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro každodenní těžkou práci v lese nebo na farmě. Ovládá se pomocí vlastního hydraulického okruhu. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem. Tento naviják lze objednat s odvíjením lana nebo s dálkovým ovládáním. Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 11mm/80m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 7,5E

  87.000  bez DPH

  Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený do nejnáročnějších podmínek v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
  Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 12mm/80m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 7,5EH PROFI s vlastním hydr. okruhem

  226.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou a hydraulicky sklápěnou rampovací deskou pro vyšší průchodnost v náročném terénu. Naviják je určený pro každodenní těžkou práci v lese nebo na farmě. Ovládá se pomocí vlastního hydraulického okruhu. Naviják je vybaven hydraul.systémem odvíjení lana, automatickým vypínáním navíjení lana,držákem motorové pily a snímatelným tažným závěsem. K tomuto navijáku lze doobjednat dálkové ovládání. Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 12mm/100m s koncovkou.

 • Traktorový naviják Krpan 8,5EH s vlastním hydr. okruhem

  148.000  bez DPH

  Elektrohydraulicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro každodenní těžkou práci v lese nebo na farmě. Ovládá se pomocí vlastního hydraulického okruhu. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem. Tento naviják lze objednat s odvíjením lana nebo s dálkovým ovládáním. Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 13mm/100m s koncovkou.